Materac MIAMI

Materac MIAMI

399.00 zł749.00 zł
Bez podatku: 324.39 zł
0 opinie 0 opinie
Kolekcja: ----
Kod produktu: M16
Dostępność: 7 dni roboczych
Ilość:

Dostępne opcje

* Wymiar materaca (cm):* Pokrowiec :


MIAMI – to jeden z materacy składający się z renomowanych niemieckich pianek, takich jak: EuroFoam® oraz Carpenter®. Jego podstawową zaletą jest to że „dobrze oddycha” czyli ma doskonałe właściwości przepuszczania powietrza, dzięki temu bardzo dobrze odprowadza wilgoć.

Pianki zastosowane do tego modelu materaca mają wysoką sprężystość punktową, nie odkształcają się, i doskonale podpierają kręgosłup dopasowując się do kształtu ciała.

Miami to doskonały materac samo-masujący, jego unikatowy wzór wypustek daje efekt masażu uciskowego. Dzięki temu poprawione zostaje krążenie krwi oraz rozluźniają się mięśnie po ciężkim dniu pracy.

W dolnej części materaca zastosowano piankę o gęstości 25kg na m³ natomiast na górze piankę termo-elastyczną VISCO z unikatowymi wypustkami masującymi ciało. Wzór na górnej warstwie został opracowany tak, aby właściwie masował poszczególne partie ciała a zarazem był wygodny. Dodatkowo pianka VISCO reaguje na ciepło, i wraz ze wzrostem temperatury dostosowuje się do kształtu ciała zapewniając właściwe podparcie w każdym punkcie.

Pianka VISCO elastyczna pierwotnie została opracowana dla astronautów programów kosmicznych NASA. Materiał tej pianki wykonany jest z milionów maleńkich komórek, które wyczuwają ciężar i temperaturę ciała. Komórki te przemieszczają się tak, aby dostosować się do Twojego ciała, niezależnie od pozycji. Gdy głowa leży na poduszce pianka VISCO elastyczna przyjmuje formę zgodnie z kształtem ciała, niezależnie od pozycji spania. Jeśli podniesiesz się, poduszka powróci do swego początkowego kształtu.
 

Twardość:

 

Napisz opinię

Imię i nazwisko:

Opinia:

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:

Produkty powiązane
Informacje o dofinansowaniu UE dla producenta mebli Pamil-Meb

© Meble PAMIL-MEB S.J. wszystkie prawa zastrzeżone
Solution by Agrafnet

čeština
Masz pytania? Napisz do nas... Wyślij