Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Materac DENVER

Meble tapicerowane na raty

Materac kieszeniowy DENVER zapewnia komfortowy sen. Sprężyny umieszczane są w osobnych kieszeniach, dzięki czemu jest on wyjątkowo sprężysty i dostosowany do osób o różnej wadze. Usytuowanie sprężyn w osobnych kieszonkach sprawia, że nie ocierają się one o siebie, materace kieszeniowe są wyjątkowo ciche, nie wydają metalicznych dźwięków pod naporem ciała. Dodatkowym atutem jest niezależność pracy sprężyn – uginają się one bezpośrednio pod osobą, która na nich leży, nie wpływając na siłę nacisku ciała osoby śpiącej obok. Materac jest dwustronny, po jednej stronie zastosowano piankę T25/42 falowana co podnosi komfort spania, dodatkowo został utwardzony mata kokosową o grubości 1cm. Druga strona zawiera piankę HR30/32 strefowa, specjalnie profilowaną zapewniającą 9 stref twardości oraz piankę lateksową o wyjątkowej miękkości.

Twardość:

 

Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.

Materac DENVER

  • Kolekcja: ----
  • Kod produktu: M07
  • Dostępność: do 7 dni roboczych
  • 589.99 zł
  • Bez podatku: 479.67 zł

Dostępne opcje

Tagi: materac kieszeniowy, materac do sypialni, materac 7 strefowy, materac profilowany, materac dwustronny, materac hipoalergiczny, materac kieszonkowy