Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Materac PARMA

Meble tapicerowane na raty

Parma dzięki swej konstrukcji zapewnia wyjątkowy komfort podczas snu. Sprężyny są umieszczane w osobnych kieszeniach, dzięki czemu materac jest wyjątkowo sprężysty i dostosowany do osób o różnej wadze. Usytuowanie sprężyn w osobnych kieszonkach sprawia, że nie ocierają się one o siebie, więc materace są wyjątkowo ciche, nie wydają metalicznych dźwięków pod naporem ciała. Dodatkowym atutem jest niezależność pracy sprężyn – uginają się one bezpośrednio pod osobą, która na nich leży, nie wpływając na siłę nacisku ciała osoby śpiącej obok. Materac jest dwustronny, na każdej stronie zastosowano piankę T25/42 falowaną co podnosi komfort spania. Po jednej stronie użyto pianki 9-cio strefowej, zapewnia ona komfort poprzez konturowe nacięcia dostosowujące się do naszego ciała. Po drugiej stronie jest pianka VISCO (zwana termo-wrażliwą lub pianką „leniwą"). Wkład tego typu reaguje na ciepło, zwiększając swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. W ten sposób pianka przejmuje ciepło ciała i dostosowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie podparcie na całej powierzchni. Pianka VISCO elastyczna pierwotnie została opracowana dla astronautów programów kosmicznych NASA. Materiał tej pianki wykonany jest z milionów maleńkich komórek, które wyczuwają ciężar i temperaturę ciała. Komórki te przemieszczają się tak, aby dostosować się do Twojego ciała, niezależnie od pozycji. Gdy głowa leży na poduszce pianka VISCO elastyczna przyjmuje formę zgodnie z kształtem ciała, niezależnie od pozycji spania. Jeśli podniesiesz się, poduszka powróci do swego początkowego kształtu.

Twardość:

 

Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.

Materac PARMA

  • Kolekcja: ----
  • Kod produktu: M08
  • Dostępność: do 7 dni roboczych
  • 719.00 zł
  • Bez podatku: 584.55 zł

Dostępne opcje

Tagi: materac kieszeniowy, materac kieszonkowy, materac dwustronny, materac hipoalergiczny, materac 7 strefowy, materac profilowany, materac visco, materac termoelastyczny