Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Materac KORFU PLUS

Meble tapicerowane na raty

KORFU jest materacem piankowym. Zastosowanie zaawansowanej technologicznie pianki wysoko-elastycznej (VISCO) gwarantuje wysoką nośność materaca, w rezultacie materac może być polecany osobom o dużej wadze. dodatkowo KORFU PLUS posiada piankę VISCO o podwójnej grubości zamiast 5 cm ma on 10 cm. Wyjątkowa struktura pianki wysoko-elastycznej zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa i umożliwia właściwą wentylację, zapewniając należytą higienę użytkowania. Pianka VISCO (zwana termo-wrażliwą lub pianką „leniwą"). Wkład tego typu reaguje na ciepło, zwiększając swoją elastyczność wraz ze wzrostem temperatury. W ten sposób pianka przejmuje ciepło ciała i dostosowuje się do jego kształtu, zapewniając mu odpowiednie podparcie na całej powierzchni. Pianka VISCO elastyczna pierwotnie została opracowana dla astronautów programów kosmicznych NASA. Materiał tej pianki wykonany jest z milionów maleńkich komórek, które wyczuwają ciężar i temperaturę ciała. Komórki te przemieszczają się tak, aby dostosować się do Twojego ciała, niezależnie od pozycji. Gdy głowa leży na poduszce pianka VISCO elastyczna przyjmuje formę zgodnie z kształtem ciała, niezależnie od pozycji spania. Jeśli podniesiesz się, poduszka powróci do swego początkowego kształtu.

Twardość:

 

Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.

Materac KORFU PLUS

  • Kolekcja: ----
  • Kod produktu: M17
  • Dostępność: do 7 dni roboczych
  • 899.00 zł
  • Bez podatku: 730.89 zł

Dostępne opcje

Tagi: materac piankowy, materac termoelastyczny, materac visco, materac dwustronny, materac hipoalergiczny, materac 9 strefowy,