Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Materac Loft + kokos

Meble tapicerowane na raty

Loft tradycyjny materac bonelowy w bardzo przystępnej cenie. Jego jakość oraz wysokogatunkowe materiały zapewniają doskonały przepływ powietrza, co nie pozostaje bez znaczenia dla jakości naszego snu. Materac bonelowy szybko przystosowuje się do temperatury ciała oraz pozycji, będąc perfekcyjną podporą dla naszego kręgosłupa. W materacu zastosowano sprężyny bonelowe 11cm z drutu o średnicy 2,4mm co jest istotną informacja, ponieważ większość firm uciekając z nadmiernych kosztów produkcji, stosuje wkłady sprężynowe z drutu 2,2mm co w efekcie obniża żywotność materaca. Materac jest dwustronny, na każdej stronie zastosowano piankę T25/42 falowaną co podnosi komfort spania. Jedna ze stron tego materaca została dodatkowo utwardzona mata kokosową o grubości 1cm.

Twardość:

 

 

Napisz opinię

Zaloguj się lub Załóż konto.

Materac Loft + kokos

  • Kolekcja: ----
  • Kod produktu: LOFT1
  • Dostępność: do 7 dni roboczych
  • 299.00 zł
  • Bez podatku: 243.09 zł

Dostępne opcje

Tagi: materac bonelowy, materac dwustronny, materac hipoalergiczny, materac kokosowy, materac profilowany, materac do sypialni