Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!

Dostawa i płatność

Dostawa


§1. Dostawa mebli odbywa się własnym transportem sklepu, dzięki temu wszystkie meble w stanie nienaruszonym docierają do klienta.
§2. Za transport mebli pobierana jest jednolita zryczałtowana opłata obowiązująca na terenie całej Polski w wysokości 170.00 zł.
§3. Transport mebli nie obejmuje wnoszenia ich do domu/mieszkania klienta, klient zobowiązany jest we własnym zakresie wnieść zakupione meble.
§4. Produkty małogabarytowe i nietłukące inne jak np. materace, wysyłane są firmą kurierską, opłaty za dostawę wyznaczone są przy dokonywaniu zamówienia.
§5. Ceny dostaw mogą ulec zmianie w każdej chwili bez podania przyczyny i informowania o tym klientów, ale cena dostawy wyznaczona podczas zatwierdzonego już zamówienia nie może ulec zmianie.
§6. Termin dostawy z różnych niezależnych przyczyn może być wydłużony, klient zostanie o tym poinformowany podczas potwierdzenia zamówienia. Jeżeli klient nie akceptuje wydłużonego czasu dostawy może zrezygnować z zamówienia przed jego ostatecznym potwierdzeniem. Potwierdzenie zamówienia przez klienta w takim przypadku będzie taktowane jako akceptacje wydłużonego terminu dostawy.

 

 

Płatności


§1. Aby potwierdzić zamówienie mebli i aby skierowane zostało do produkcji, wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia.
§2. Wpłata zadatku dokonywana jest na poniższe dane:

Alior Bank: 71 2490 0005 0000 4500 4207 5469
PAMIL-MEB S.J. Kamil Pacut, Konrad Milka
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
Barwałd Górny 371
W tytule przelewu należy podać: imię, nazwisko oraz numer zamówienia.

§3. Pozostała kwota do zapłaty będzie płatna u kierowcy podczas dostawy mebli.
§4. W przypadku wysyłki kurierem, płatność może być dokonana przedpłatą na konto lub za pobraniem w chwili odbioru (dotyczy tylko mebli małogabarytowych).