Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!

Materace kieszeniowe

1/3 naszej doby poświęcamy na sen, który bezpośrednio wpływa na humor i funkcjonowanie w ciągu dnia. Mało kto wie, iż podstawą dobrego snu jest odpowiednio dostosowany do potrzeb naszego organizmu materac. Jest to wręcz luksus, który z pobudek zdrowotnych warto sobie zapewnić, w czym chętnie pomożemy. Poznajcie zatem nasze materace kieszeniowe.

Komfort snu i ochrona zdrowia z materacami kieszeniowymi

Materace kieszeniowe zastąpiły typowe materace sprężynowe i nie bez powodu są uznawane za jedne z najbardziej komfortowych. Wpływa na to kilka czynników, z których najistotniejszym jest umiejscowienie sprężyn w osobnych kieszeniach (stąd nazwa produktu), co nadaje im sprężystości, a jednocześnie pozwala na punktowe adaptowanie się do anatomicznego kształtu kręgosłupa. Dzięki kieszeniom materace te są również bardzo ciche - siła nacisku ciała nie wpływa na głośną pracę sprężyn. Nie ocierają się one o siebie, nie wydając tym samym metalicznego dźwięku. 

W naszym sklepie odnaleźć można materace kieszeniowe twarde i miękkie, które z obu stron wyłożone są falowaną lub miękką lateksową pianką, podnoszącą komfort spania. Dodatkowo utwardzane są centymetrową warstwą maty kokosowej, która ma również za zadanie zapewnić dobrą wentylację oraz pochłaniać wilgoć z otoczenia. Wpływa to na ich renomę jako wyjątkowo trwałych i odpornych na uszkodzenia.

Materace kieszeniowe - dostępne rozmiary

Nasz sklep oferuje materace kieszeniowe w najpopularniejszych rozmiarach 180x200, 140x200, 200x200 czyli dedykowane jednej osobie lub parom. Ci ostatni szczególnie docenią jakość naszych materacy: niezależnie pracujące sprężyny dostosowują się do kształtu ciała indywidualnie, dzięki czemu ruchy drugiej osoby nie są tak bardzo odczuwalne. Partner już Cię nie obudzi! 

Podsumowując: zakup materacy kieszeniowych to inwestycja w dobre samopoczucie i naładowane życiowe akumulatory!


Brak produktów w tej kategorii.